Uyku Testi (Polisomnografi), uyku apne sendromu başta olmak üzere pek çok uyku hastalığının tanısını koymaya ve tedavi şeklini belirlemeye yarayan bir testtir. Genelde hastanelerde en az bir gece yatarak yapılan bir uygulamadır. Ancak Covid-19 pandemisi sonrasında, pek çok hasta bulaş riski nedeniyle, hastanelerde uyku laboratuvarlarında yatmayı kabul etmediği gibi, pek çok yataklı sağlık kuruluşu da pandemi nedeniyle uyku laboratuvarı hizmetini durdurmuş durumdadır. Zaten aylar, hatta yıllar sonraya randevu verilebilen hastaların tanı ve tedavileri de belirsiz bir süreliğine gecikmektedir. 

Ayrıca birçok hasta da alışageldiği uyku ortamı ve kendi yatak odası dışında başka bir ortamda, başka bir odada, başka bir yatakta tedirgin olmakta, rahat uyuyamamakta ve bu nedenle test sonuçları sağlıklı olmadığı gibi uyku testi tekrarlanmak zorunda kalınmaktadır. 

Uyku tanısına ve tedavisine ulaşmakta bu derece zorluklarla karşılaşan büyük bir kitlenin, bu önemli sorununa Home Care Evde Sağlık ve Bakım Hizmetleri olarak hızlı, pratik ve profesyonel bir çözüm geliştirdik.
Uyku testi yaptırmanız gerekiyorsa ya da uyku sorununuz varsa, tek yapmanız gereken 444 1 701 numaralı çağrı merkezimize ulaşmak. 

Çağrı merkezimiz sizi uzman doktorlarımıza ulaştıracak ve aynı hafta içinde uyku testiniz deneyimli nörofizyoloji teknikerlerimiz tarafından evinizde organize edilerek tedavi planlamanız tamamlanacaktır.

Pandemi döneminde, uyku sorununuzu, evden çıkmadan, bulaş riski ile karşılaşmadan, kurumsal güvence, hızlı ve profesyonel ekiple, evinizin konforunda çözmüş olacaksınız.
Sağlıklı günler dileriz...